TEB DUYURULARI 22/08/2023 00:00 2023-2024 Dönemi Ferdi Kaza Sigortası Hakkında

BÖLGE ECZACI ODASI

YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA

 

Türk Eczacıları Birliği Yardımlaşma Sandığımızca, aidatlarını düzenli şekilde ödeyen Sandık üyesi meslektaşlarımız için Türk Eczacıları Birliği Artı Sigorta aracılığıyla ücretsiz şekilde yaptırılan sigorta hizmetleri mevcuttur.

Türk Eczacıları Birliği Yardımlaşma Sandığı üyesi olan tüm meslektaşlarımız için 13 Mayıs 2023 – 13 Mayıs 2024 dönemini kapsayan Ferdi Kaza Sigortası AGESA Hayat Emeklilik AŞ ile yenilenmiş olup; ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle, geçmiş dönemlerde aidat borcu bulunmayan meslektaşlarımızın 2023 yılı aidat borcu dikkate alınmamıştır.

Bu dönem Kaza Sonucu vefat ve Kaza Sonucu Maluliyet teminatları Ferdi Kaza Sigorta Poliçesinde 200.000,00 TL bedel ile yenilenmiş olup, yapılan sigortalar için meslektaşlarımızın Sandık birikimlerinden herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Süreç içerisinde Türk Eczacıları Birliği Yardımlaşma Sandığı üyesi olup, aidat borcu ödeyen ve/veya Sandığımıza yeni üye olan meslektaşlarımız için de sigorta poliçelerinin düzenlenmesi işlemleri takip edilmekte ve güncellenmektedir.

Sandık üyesi meslektaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına Odanız tarafından da üyelerinizin borç bilgilerinin takip edilmesi faydalı olacaktır.

Bilgilerinizi ve konunun üyelerinize duyurulması için gereğini saygılarımla rica ederim.

 

Uzm. Ecz. Tahir Özelçi

Sayman

Duyuru Okunma Sayısı : 685
NÖBETÇİ ECZANELER ECZACI REHBERİ İLAÇ BİLGİ SORGULAMA ZORUNLU İLAÇ LİSTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Copyright 2011 - 2016 ©
Bu site, en iyi Google Chrome tarayıcısı ile görüntülenmektedir.
Eflatunweb İnternet Hizmetleri - Web/Ios/Android